DOCKOR, 8 st, 2000-tal.

DOCKOR, 8 st, 2000-tal.
4277900. DOCKOR, 8 st, 2000-tal.

Med porslinshuvuden.
Högsta höjd 52 cm.

Skador samt saknade kläder förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med porslinshuvuden.
Högsta höjd 52 cm.

Antal besök: 191