HERRARMBANDSUR, Alfred Rochat & Fils / Montres Arola, Arole, Chronographe, 1900-talets andra hälft.

427778. HERRARMBANDSUR, Alfred Rochat & Fils / Montres Arola, Arole, Chronographe, 1900-talets andra hälft.

Mekaniskt verk, urtavla plast, påsatt damarmband, diameter cirka 40 mm, ask medföljer.

Behöver säkerligen rengöring eller liknande, fungerar vi test, ingen funktionsgaranti utlovas.
Bruksslitage, repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 617