4277757. EN VIKTORIANSK MAHOGNYROSETT FRAMFÖR BYRÅ.
Med två korta lådor över tre långa graderade lådor, på vända fötter. Höjd 102cm x Bredd 107cm x Djup 52.5cm.
Allmänt slitage med märken, repor och förluster/blekning på platser. Ingen nyckel, lådorna går något smidigt. Se bilder online.
Nycklar saknas.