MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
4277668. MATBORD, 1960-tal.

Teak och ek. Rund skiva, svarvade ben. Två iläggsskivor à 45 cm. Diam 110, höjd 72 cm.

Restaurerat, smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4277668. MATBORD, 1960-tal.

Antal besök: 1 257