HJÄLMAR, Jofa, 1980-tal, 2st.

HJÄLMAR, Jofa, 1980-tal, 2st.
4277632. HJÄLMAR, Jofa, 1980-tal, 2st.

Storlek 53-56.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 53-56.

Bruksskick.

Antal besök: 251