BOK med LITOGRAFIER, Ulf Wahlberg, Jönköping 1981.

42772. BOK med LITOGRAFIER, Ulf Wahlberg, Jönköping 1981.

Bok signerad och numrerad 67/250.
Grafiskt blad, 22x17 cm, sign. och numrerad.
Färglitografi, 18,5x25 cm., sign och numrerad.

Slitage på ytterpärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på ytterpärm.

Antal besök: 1 115