MYNT, Japan, silver, 1820-tal.

4277044. MYNT, Japan, silver, 1820-tal.

"Chōgin "Keichō Chōgin"
Storlek ca 9 x 3,5 cm.
Vikt 226 gram.
Uppskattningsvis totalt 15 stämplar.

Otydliga stämplar.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Chōgin "Keichō Chōgin"
Storlek ca 9 x 3,5 cm.
Vikt 226 gram.

Otydliga stämplar.
Åldersslitage.

Antal besök: 321