BURKAR, 10 st. "Pyro", Wilhelm Kåge för Gustavsberg.

427671. BURKAR, 10 st. "Pyro", Wilhelm Kåge för Gustavsberg.

2 skeppor, "Mjöl" och "Salt", höjd 18,5 cm,
4 speceriburkar, "Potatismjöl", "Kaffe", "Socker", "Risgryn", höjd 19 cm.
3 kryddburkar, "Kryddpeppar", "Nejlikor", "Ingefära", höjd 12 cm.
1 bytta, "Smör", höjd 13 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Nagg på ett lock. Skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 bytta, "Smör", höjd 13 cm.

Antal besök: 2 057