WASSILY KANDINSKY. EFTER. litografi, komposition.

4276657. WASSILY KANDINSKY. EFTER. litografi, komposition.

Signerad och daterad med monogram i trycket VK -43, Edition Maeght, Paris
Bladmått 56x73cm.

Bruksskick, smärre veck på kanter.

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 56x73cm.

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Antal besök: 201