SOFFBORD, jakaranda, 1960/1970-tal.

4276416. SOFFBORD, jakaranda, 1960/1970-tal.

Höjd 54 cm
Längd 130 cm
Bredd 69,5 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage, fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm
Längd 130 cm
Bredd 69,5 cm

Bruksslitage, fläck.

Antal besök: 1 814