ekhyllsystem, 2. Andra halvan av den 20 Jh.

4276368. ekhyllsystem, 2. Andra halvan av den 20 Jh.

Hyllsystem i ekfanér.
Hyllor i massivt trä i ekfanér.
2 containrar med skjutdörrar, 1 med gångjärnsdörr, nycklar tillgängliga. Var och en ca.. Höjd 50 cm x B 90 cm x D 35/28 cm
8 hyllor och ett tidningsställ
Fästelement och golvstöd tillgängliga.

Totala mått ca. Höjd 182 cm x B 270 cm x D 35 cm.

Tecken på slitage, enstaka flisar i fanér, repor och stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllsystem i ekfanér.

Antal besök: 239