MANEL ALVAREZ. duva.

MANEL ALVAREZ. duva.
4275858. MANEL ALVAREZ. duva.

Skulptur i stuckatur patinerad i brons.
Signerad och daterad 1976.
17x18x20 cm.

Ytsmuts. Små brister i bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
4275858. MANEL ALVAREZ. duva.

Signerad och daterad 1976.
17x18x20 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 18
Antal besök: 133