MANEL ÁLVAREZ. Lyssnare.

MANEL ÁLVAREZ. Lyssnare.
4275840. MANEL ÁLVAREZ. Lyssnare.

Skulptur i stuckatur patinerad i brons.
Signerad och daterad 1977.
14x15x12 cm.

Små fel.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1977.
14x15x12 cm.

Små fel.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 200