MANEL ÁLVAREZ. Sammansättning.

4275783. MANEL ÁLVAREZ. Sammansättning.

Patinerad bronsstuckatur skulptur.
Signerad och daterad 1976.
17x24x9 cm.

Små brister i bildskiktet. Återställda ommålningar och pauser.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1976.
17x24x9 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 234