BOKHYLLA, STRING, 11 delar.

BOKHYLLA, STRING, 11 delar.
4275765. BOKHYLLA, STRING, 11 delar.

4 gavlar, höjd 74cm, djup 28cm.
1 tidningshylla, höjd 75cm, djup 35cm.
4 hyllplan, mått 39x30cm.
2 lådor, höjd 9cm, bredd 39cm, djup 30cm.

Bruks- och ytslitage, repor, märken, gavlar med rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 hyllplan, mått 39x30cm.

Antal besök: 537