CHANEL. Dräkt, 1900-talets mitt.

427575. CHANEL. Dräkt, 1900-talets mitt.

Märkt Chanel Creations.
Jacka, Storlek 10
Kjol, Storlek 10.

Mindre bruksslitage.
Del av kjolhake saknas.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Chanel Creations.
Jacka, Storlek 10
Kjol, Storlek 10.

Mindre bruksslitage.
Del av kjolhake saknas.
Fläckar.

Antal besök: 5 439