POLISSABEL, med portopé, Rikspolisstyrelsen, ca 1900.

4275695. POLISSABEL, med portopé, Rikspolisstyrelsen, ca 1900.

Bladets längd 64 cm. Total längd 77 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 482