RING, Platina 950, vikt ca 14.9gram.

4275293. RING, Platina 950, vikt ca 14.9gram.

Ringstorlek ca 20,75.

Bruksslitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 20,75.

Antal besök: 262