LJUSLYKTA och VAS, Göran Wärff Kosta signerad samt Murla Finland.

427503. LJUSLYKTA och VAS, Göran Wärff Kosta signerad samt Murla Finland.

Ljuslykta signerad "Kosta 67513 G Wärff" höjd 15 cm.
Vas Murla Finland höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Murla Finland höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 302