Röllakan, ull, 119X183, 1900-tal.

4274975. Röllakan, ull, 119X183, 1900-tal.

Dekor/mönstring i beige, vita och blåa nyanser

Mått: 119 X 183 cm.

Bruksslitage, kortade fransar, ytsmuts, skada/trasig, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 119 X 183 cm.

Antal besök: 178