JOSEP MARIA MORATÓ ARAGONÉS. Landskap.

4274855. JOSEP MARIA MORATÓ ARAGONÉS. Landskap.

Akvarell på papper
Signerad
33x23,5 cm.

Liten rävning. Det har inte granskats utanför ramen. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
Signerad
33x23,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER5
Antal besök: 203