THOMAS PEDERSEN. "Stingray", gungstol, Fredericia möbler, Danmark.

4274827. THOMAS PEDERSEN. "Stingray", gungstol, Fredericia möbler, Danmark.

Stomme i metall, sitsen i gjuten plast. Sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 120 cm. Höjd ca 81 cm.

Bruksslitage, märken / repor och färgskiftningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 374