GUSTAF SJÖÖ. Landskap, möjligen Öland. Olja på uppklistrad duk, signerad.

427474. GUSTAF SJÖÖ. Landskap, möjligen Öland. Olja på uppklistrad duk, signerad.

32,5 x 42 cm.

Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 42 cm.

Repor, fläckar.

Antal besök: 781