PLUNTA och FLASKA, 1800-tal.

427469. PLUNTA och FLASKA, 1800-tal.

Plunta med kasad dekor av blommor och puntelmärke, höjd 20 cm, bottenmått 9 x 5,4 cm. Flaska med dekor av blommor i tenn, höjd 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 991