LJUSKRONA samt VÄGGLAMPETTER, ett par, 1900-talets andra hälft.

427452. LJUSKRONA samt VÄGGLAMPETTER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Ljuskrona höjd exklusive kedja 23 cm, diameter 34 cm.
Vägglampetter med prismor höjd 23 cm.

Smuts, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts, slitage.

Antal besök: 381