LARS LERIN. Vinterlandskap från Värmland.

4274439. LARS LERIN. Vinterlandskap från Värmland.

Akvarell på papper, signerad "Lars Lerin 86".

Pappersmått: 74 x 105 cm.

Rammått: 96 x 126 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Vårens Kvalitet

Gör en kostnadsfri värdering!

Pappersmått: 74 x 105 cm.

Rammått: 96 x 126 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Vårens Kvalitet

Antal besök: 3 856