TAKLAMPA, förgylld metall och prismor, 1900-talets andra hälft.

427429. TAKLAMPA, förgylld metall och prismor, 1900-talets andra hälft.

Höjd cirka 125 cm till tak
Diameter cirka 45 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 125 cm till tak
Diameter cirka 45 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 623