Pärlans diameter 6,15 mm
Stämplad Stockholm, kattfot, GVH
Ringstorlek 16,75 mm
Vikt 2,88 gram.
Bruksslitage.
Pärlans diameter 6,15 mm
Ringstorlek 16,75 mm
Vikt 2,88 gram.
Bruksslitage.