RING, 18K guld, Pärla.

RING, 18K guld, Pärla.
4274192. RING, 18K guld, Pärla.

Pärlans diameter 6,15 mm
Stämplad Stockholm, kattfot, GVH
Ringstorlek 16,75 mm
Vikt 2,88 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pärlans diameter 6,15 mm
Ringstorlek 16,75 mm
Vikt 2,88 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 256