SIDOBORD med låda, funkis, 1930-tal.

427399. SIDOBORD med låda, funkis, 1930-tal.

Glasskiva. Genomgående låda. Längd 58, bredd 58, höjd 61 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 973