SYSTEMKAMERA. Zenit 3, USSR, Sovjet, 1960-tal.

4273870. SYSTEMKAMERA. Zenit 3, USSR, Sovjet, 1960-tal.

Zenit 3, 35mm analog spegelreflexkamera med frammatningsarm & självutlösare. Med förvaringsväska/fodral i läder.

Bruksslitage. Märken, avskavds färg. Fodral med ytligt slitage. Ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 553