HERBARIUM, 1930-tal.

HERBARIUM, 1930-tal.
4273810. HERBARIUM, 1930-tal.

Mått 43x27x12 cm.
Insamlade växter från Växjö av Arne Lindgren.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4273810. HERBARIUM, 1930-tal.

Mått 43x27x12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 553