VAS med hänklar, jade, 1900-tal.

4273396. VAS med hänklar, jade, 1900-tal.

Höjd ca 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 123