KAMERA, 3 delar. Bolex B-8, Paillard, 1950-tal.

427337. KAMERA, 3 delar. Bolex B-8, Paillard, 1950-tal.

Med tillbehör.

Ej funktionstestad. Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillbehör.

Antal besök: 592