SIDEBOARD / BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

4273008. SIDEBOARD / BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

Två dörrar med bakomliggande hyllinredning. Tre lådor och ovan dörr till barskåp. Höjd 150, djup 43, höjd ca 114 cm.

Smärre slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 750