BLÅSLAMPOR samt SPRITKÖK, 4 delar, 1900-talets första hälft.

427290. BLÅSLAMPOR samt SPRITKÖK, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Bla Sievert och Radius. Högsta höjd ca 20 cm.

Slitage, fläckar, bucklor. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 587