MATSALSSKÄNK med hylla, renäsansstil, 18/1900-tal.

42727. MATSALSSKÄNK med hylla, renäsansstil, 18/1900-tal.

Längd 186, bredd 65, höjd ca 182 cm. Nycklar finns.

Slitage, skador. Lösa dekordelar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021