BORDSUR, gulmetall, 1900-tal.

BORDSUR, gulmetall, 1900-tal.
4272650. BORDSUR, gulmetall, 1900-tal.

Bredd 33 cm, höjd 40 cm.

Slitage urtavla med skador, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 33 cm, höjd 40 cm.

Antal besök: 192