PATRICK FREY. Taburett, textilklädd, lös sittplymå, etikettmärkt "Patrick Frey Paris", 1980/90-tal.

4272489. PATRICK FREY. Taburett, textilklädd, lös sittplymå, etikettmärkt "Patrick Frey Paris", 1980/90-tal.

Längd 60, bredd 50, höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Tema

Design sale XII - Pierre Forssell

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 691