GLASSERVIS, 28 delar, Erik Höglund.

427240. GLASSERVIS, 28 delar, Erik Höglund.

11 snapsglas
9 vinglas
8 ölglas.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 snapsglas
9 vinglas
8 ölglas.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 856