BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

4272244. BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Draghandtag av mässing. Längd ca. 85, bredd 42, höjd 123 cm.

Bruksslitage, slitage runt nyckelhål, kant och ben med mindre stötskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 431