VICTOR VASARELY. "capella", seriegrafi, signerad och numrerad 126/150.

427188. VICTOR VASARELY. "capella", seriegrafi, signerad och numrerad 126/150.

Komposition, 70x35 cm. Bladet stämplat Denise Rene editeur.

Ej examinerad bakom glas.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad bakom glas.

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 1 614