BYRÅ med SKÅP, 1800-tal.

BYRÅ med SKÅP, 1800-tal.
427172. BYRÅ med SKÅP, 1800-tal.

Bemålad, längd ca. 94, bedd 40, höjd 75 cm.

Bruksslitage, avslag, mindre färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 730