PORTFÖLJ, läder, Pierre.

PORTFÖLJ, läder, Pierre.
4271684. PORTFÖLJ, läder, Pierre.

Portfölj handtag samt avtagbar axelrem, 6 fack varav 2 med dragkedja, mindre fickor med plats för mobil, pennor mm.
Längd ca 41 cm, höjd ca 34 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 210