Portfölj handtag samt avtagbar axelrem, 6 fack varav 2 med dragkedja, mindre fickor med plats för mobil, pennor mm.
Längd ca 41 cm, höjd ca 34 cm.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.