BEDUIN-GEVÄR, Flintlås, 1800-tal.

4271635. BEDUIN-GEVÄR, Flintlås, 1800-tal.

Stock i trä med metalldetaljer och horninlägg

Total längd: 148 cm.

Omfattande slitage med torrsprickor, löst sittande metalldetaljer, aningen lös pipa, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd: 148 cm.

Antal besök: 449