COASTER, ett par, nysilver, England, 1900-tal.

42715. COASTER, ett par, nysilver, England, 1900-tal.

Träbotten, diameter ca 11,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 590