SKÅL, glas, Berit Johansson, sign. och dat. 1989.

42713. SKÅL, glas, Berit Johansson, sign. och dat. 1989.

Diameter ca 37,5 cm.

Smärre bruksslitage. Graverad inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 37,5 cm.

Antal besök: 1 424