FÅTÖLJER, ett par, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.

4270993. FÅTÖLJER, ett par, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.

Rygg i rotting, plyschklädsel, höjd 80, bredd 59, sitthöjd 37 cm.

Slitage, fläckar, mindre skador på rotting förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 167