TIDNINGSSTÄLL, 2 stycken, engelskstil, 1900-talets andra hälft.

4270915. TIDNINGSSTÄLL, 2 stycken, engelskstil, 1900-talets andra hälft.

Betsad stomme, 1 låda vardera, höjd ca 53-54, 51x33-56x35 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 141