ARKADSPEL, "Red Baron", Atari, 1980-tal.

4270732. ARKADSPEL, "Red Baron", Atari, 1980-tal.

Längd 165 cm, bredd 65 cm, höjd 152 cm.

Ingen kraft vid test. Trädelar med småskador, lösa lister. Nyckel till myntfack saknas. Renoveringsbehov. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Samlarauktion - från Arkadspel till Ölreklam

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 078