UPPSTOPPADE FÅGLAR, 7 st, 1900-tal.

42706. UPPSTOPPADE FÅGLAR, 7 st, 1900-tal.

Kråkor, Ljungpipare mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kråkor, Ljungpipare mm.

Slitage.

Antal besök: 2 642